Sony PlayStation 3 Slim 320GB/wifi van benne?

Figyelt kérdés

Xbox 360 slim 250Gb/Sony playstation 3 slim 320 Gb

Vásárlás előtt állok, elegem van a pc-s kinlódásokból, szerintetek melyikkel járnék jobban? A wifi is számít, szeretném kihasználni amit csak tud! köszi


2012. jún. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkét masinában alapból van beépített wifi adapter, ez már alap. :)


Én azt javaslom, hogy nézd meg, hogy a két gépre milyen exkluzív felhozatal van és amelyik szimpatikusabb, azt válaszd!

2012. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Innen akarom venni, és nem írja, hogy lenne benne!

Vagy ps3-nál melyik jelenti a wifit?

Az xbox-nál oda van írva!

köszi

2012. jún. 27. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Xbox-nál azért van odaírva, mert annak a régebbi modelljei nem tartalmaztak wifi adapter, hanem külön venni kellett hozzá.

A PS3-nál a legeslegelső szériától kezdve van beépített wifi.


Én a 40 GB-os ún. FAT szériával rendelkezem (kb. 2009-ben gyártották utoljára), annak is van wifije és használom a mai napig. :)

2012. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudom eldönteni melyiket vegyem..
2012. jún. 28. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt javaslom, hogy nézd meg a két gépre érkező és a már elérhető exkluzív játékokat és amelyik banda jobban bejön, azt válaszd! ;)
2012. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azokat a játékokat amit játszanék, jelen pillanatban mindkét készülékre kapható (Gta4 ami a legjobban érdekel)

A készülék tudása és megbízhatósága ami igazán érdekel.

Kezdek a ps3 felé hajlani:

-Blue ray

-Ingyenes multi

-Aksis joy(tudom, hogy box-on is meg lehet oldani, de ps3-nál nem kell még arra is költeni)


Flashelni nem akarom, én egy-két játékkal nagyon sokáig elvagyok, nagyobb a multja is, meg a neve is a ps3-nak, ugyhogy igencsak e mellett döntök.

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2012. jún. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!