Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy PS3-at,160GB\GO....

Kaptam egy PS3-at,160GB\GO. Teljesen új hibátlan, karcmentes, csak ki lett bontva, és van hozzá két játék, Cryis 2 és Burnout paradise. Vajon ezt így kompletten mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kb ugyanannyiért amennyiért megvetted/megvették neked:)

Talán mínusz 1-2rugó de ha jó helyen adod el, esetleg egy barátnak akkor ugyanannyiért elsózod:D

Kérdezhetem hogy miért adod el?

2012. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azért szeretném eladni mert nincs rá szükségem, meg drágák rá játékok is, és kellene a pénz is hogy tudjak venni egy Xperia arcot. Illetve nagyon jó gépem van,és nemrég fejlesztettük nem két forintért :D,.. Mindössze ennyiért akarom eladni :D
2012. jún. 24. 19:56
 3/18 A kérdező kommentje:
Kanadába vették meg nekem, nemtudom sajna mennyi pénzért.., illetve azt sem tudom hogy mennyit ér ez egyáltalán.
2012. jún. 24. 19:57
 4/18 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, Egy PS3 160Gb-os alapgép 59k egy Crysis 2, 5.900Ft és egy Burnout 4.500Ft

Ezeket így összeadva, esetleg levonsz belőle 2000Ft-ot és egy "csomagba" eladod.

2012. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi az infót.

Esetleg nemtudod, hogy az "alap" a "slim" és ?talán? "go" bár ezt így nemtudom mire akarják érteni.

szóval mi a különbség, esetleg alap=go, vagy nem is jelent semmit? :D

2012. jún. 24. 20:32
 6/18 anonim ***** válasza:

A GO-t azt hol olvastad hozzá? PS3 szériára nincs ilyen jelzés, olyan van hogy Sony PSP:GO, de a PlayStation-re nincs:P Az alapgép meg annyit tesz hogy doboz/maga a gép/használati utasítás/pár használhatatlan kábel mondjuk RCA és ennyi. Vannak olyan csomagok amikhez játék is jár (a doboz festése is más lesz függően milyen játékot adtak hozzá)

De ha a sima szürke dobozod van akkor csak alapgéped van és a játékok utólag lettek hozzá véve:D

2012. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, és a Slim pedig annyit hogy az egy úgymond javított verzió. Volt egy FAT verzió is, de mint az Xbox FAT/Slimnél itt is voltak változtatások: megszűnt a Linux támogatás, megváltozott a borítás matt feketére zongorafeketéről. És vékonyabb, halkabb lett és a volt rajta némi hűtésmódosítás. Általában már csak a Slimet kapni boltokban.
2012. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem nem szürke :D, és a játékok benne voltak eredetileg is.

[link]


xD ez a link, pont ilyen a doboza

2012. jún. 24. 20:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja bocsesz a 320GB-os szürke :P De a dobozban bontatlanul voltak benne a játékok?
2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen bontatlanul :)
2012. jún. 24. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!