Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rövid üzemelés után miért...

Rövid üzemelés után miért kapcsol ki a TV-m?

Figyelt kérdés

Régi vagy húsz éves készülékem tévézés közben, hol fél óra, hol fél perc múlva kikapcsol. De úgy hogy, még a kis piros bekapcsolást jelző led sem világít, sőt majd egy óra múlva csak akkor lehet bekapcsolni, ha a hiba után azonnal a ki-be kapcs. gombot is konyomom. Különbem nem lehet! Még annyit, hogy ha a távszabályzóval van kikapcsolva üzemelés közben, ugyanúgy nem lehet visszakapcsolni! Gondoltam bemelegszik, levettem a hátlapot és egy ventivel fuvatom, akkor is ez történik.

Valaki, esetleg szerelő javasolna megoldást, a kidobás helyett? Nincs pénzem újra.


2012. jún. 26. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell másikat venni, elég ha egy szerelő kezelésbe veszi.

A tápegységet leterheli valami - ne kérdezd mi, nem vagyok látnok.

A kérdésed alapján nem tudod magad megoldani, így szakember segítségét kérd.

2012. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van a tévémmel. Régi 20 éves Videoton tv. Sógorom villanyszerelő, megnézte, és véleménye szerint valamely vezeték elvékonyodhatott, vagy egyszerű kontakt hiba van valahol. Amikor kikapcsol magától, odamegyek és (bár nem túl elegáns megoldás de) jól oldalba vágom a tv-m és már megy is tovább. :D Én elvagyok így a tévémmel már jópár éve. De ha mindenképpen hosszabb távú javulást vársz, akkor csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, és szerelőt kell hívni. Aki pár ezer forinttól, akár tízezres nagyságrendű fizettség ellenében is szerelheti meg. Nem beszélve a szükséges alkatrészről.
2012. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Eddig egyszer volt hibája, akkor elmentek a színek, csak fekete-fehér kép volt. Akkor a lemágnesező valamit cseréltek benne, pár ezerért. Falura szerelő nem jár, a TV kb. 20-25 kg, elég macerás szállítani, de valahogy megoldom.
2012. jún. 26. 11:02
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Plazmám csinálja ezt, már bekapcsolni se tudom, nem tudom érdemes e javÍtani.
2012. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!