Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be az MP4-em?

Miért nem kapcsol be az MP4-em?

Figyelt kérdés

Hallgattam rajta zenét, rendesen működött, aztán mióta kikapcsoltam nem kapcsol be...


Azt hittem lemerült, de nem. Felraktam tölteni és tele van az akksija, mert ha töltöm, akkor bekapcsol és írja, hogy csatlakoztatva van az USB kábel, de amúgy nem kapcsol be...


Egyik ismerősöm szerint valami vírus ment rá. Honnan tudok letölteni hozzá ingyen ilyen firmware programot? És azt hogy kell rátenni?


(Nem vagyok nagy kütyü szakértő...)


Myaudio Blade MP4-ről van szó.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. jún. 6. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Google
2012. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vírus aligha okoz ilyet zenelejátszókon. Mivel nem elsősorban erre lettek kitalálva. Rámászik ugyan a vírus de szép csendben meglapul míg rá nem dugod egy számítógépre hogy jól szétterjedjen rajta.


Nincs a hátulján RESET gomb? Egy gombostűnyi lyuk amit be kell nyomni. Mindre szoktak tenni. Lehet ez visszaállít mindent működőképesre.

2012. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs rajta Reset gomb... :(


Egy kis lyuk van rajta, de az a mikrofon...

2012. jún. 7. 02:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig meg mertem volna esküdni hogy van rajta! Hát akkor passz!
2012. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kijelző alatt van 5 gomb, amivel a be-ki kapcsolom, meg a 4 irány gomb, meg az alján van egy főkapcsoló... és ennyi az össz gomb rajta...
2012. jún. 7. 11:52
 6/6 Dani2002 válasza:
Amw online file converter kell mert amw-t haszál.
2012. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!