Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki magától az...

Miért kapcsol ki magától az xbox? Régebben ezzel nem foglalkoztam, de mostanában sok demót töltök le. Mikor elmentem itthonról elindítottam a letöltést és mira hazaértem a gép ki volt kapcsolva.

Figyelt kérdés
A fő kérdés az, be lehet valahogy állítani, hogy ne kapcsoljon ki, ill. ne jelentkezzen ki? Nem találtam a menüben semmi erre utalót. Köszi

2012. máj. 31. 01:20
 1/10 Rách Béla válasza:
Ez többször fordult elő? Mert ha nem átmeneti áramkimaradás is lehetett a bűnös. Nekem 2 éve van xboxom és nem volt ilyen gondom volt hogy úgy hagytam véletlen mire visszaértem mindig ment....vagy az xboxodnak van valami kisebb baja. Gondolom amikor huzamosabb ideig játszol nem kapcsol ki magától..
2012. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rách Béla válasza:
Ja és nem lattam ilyen beállítást.
2012. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mindig ezt csinalja. Ma is, tegnap is, ejszaka, mindig. Eleg kellemetlen. Persze jatek kozben nem, de ha nem nzulok hozza, elobb a gamepad kapcsol ki, majd sotetebb lesz a kepernyo es ha meg akkor se nyulok hozza, kikapcsol. Ilyen energiatakarekos dolog lehet, de en nem akarok takarekoskodni :)
2012. máj. 31. 21:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, h xbox es xbox 360 kozott van e kulonbseg, e teren, de en 360-rol beszelek
2012. máj. 31. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
pedig valahol a beállítások menüben van valami olyasmi hogy ha nem nyúlsz hozzá meg semmi akkor 6-12 óra után kikapcsol. kis idő múlva megtudom keresni.
2012. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megkoszonnem, mert en mar atneztem mindent de semmi ilyesmit nem talaltam. Neztem mar par videot, de ugy vettem eszre, h a 360 slim-nek mintha mas lenne a menuje.
2012. jún. 2. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a Metrós Dashboardod van nekedis?
2012. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De igazából ha slim géped van, elég elinditanod a letöltést, utána kinyomod az xboxot, és a slim az azt fogja csinálni hogy olyan 5mp-ként bevillog a középső led, ami azt mutatja, hogy dolgozik és szedi le a demódat.
2012. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mikor kikapcsolt nem villant be semmi, de nem is szedett semmit. De kozben megtalaltam azt a menut es ott volt egy olzan hogy 1 ora utan, 6 ora utan kapcsoljon ki, vagy soha. Azota tokeletes.
2012. jún. 3. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az volt az amire gondoltam.
2012. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!