Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik xbox 360...

Fazekas Krisztián kérdése:

Szerintetek melyik xbox 360 játékot kellene megvennem? :Ghost Recon future soldier VAGY Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Igazábúl mindkét játék tetszik....Légyszi vegyetek figyelembe mindent:grafika,multi stb.......



Válaszokat előre is köszönöm...



2012. jún. 12. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez két teljesen más műfaj, tps és fps. Én mindenképpen a battlefield 3-at ajánlom, megvan PCn és boxon is. A Future Soldier csak PCn.

Grafikán mindkettő játék gyönyörű de battlefield 3 sokkal szemetkápráztatóbb:)

A multiról nem is beszélve. Megéri beruházni a premiumra (10k)

És felejthetetlen élményed lesz:D

Igazából mindkét játék taktikázós, de sokkal több funkció van future soldierben. Mert ugye future és minden szar kütyüvel meg lett dobva emberünk.

De még így is bf3.

Nembeszélve hogy olcsóbb (9.900Ft + 10.000Ft kb. a premium)

2012. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Akárhogy számolom sehogy sem jön ki az általad említett 10 ezer Forintos prémium.

Ugyanis 60 amerikai dollár nagyjából 15 ezer forint. 50 euró ugyanennyi forintra váltva.

2012. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát 4000ms pont írtam kb. 10k +/- 5k de kicsi eltérés:D
2012. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És 60$? 50$t láttam hirdetésben meg egy tesztben:D
2012. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Megnéztem a hivatalos oldalon, most valóban 50 dolcsi. Múltkor 60-ért láttam és a fórum is ezzel az árral van tele.
2012. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy van meg neked a Ghost Recon, mikor PC-re csak most fog kijönni? :D
2012. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már letölthető tpb-ről skidrow os
2012. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!