Ma kiirtam Xbox 360-ra a Ghost recon future soldier-t. Miért nem működik? (lent a többi)

Figyelt kérdés

mikor elakartam inditani,kiirta hogy frissitenie kell a dashboardot.Frissítettem,jól néz ki meg minden.

Utána elinditottam a játékot,és műdödött normálisan,sokáig eljutottam.aztán kicsit kikapcsoltam,és mikor újra próbáltam,akkor kiirta hogy a Disc olvashatatlan!

Megpróbáltam beleinstallálni a box-ba,és sikerült is.szóval a cd nem karcos szerintem.de kiirtam mégegyszer és az sem működik...PLS segitsetek,annyira jó game,nem tudom mi a baja :((((


2012. jún. 8. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:

"Annyira jó game"->Besétálsz egy boltba és megveszed, máris működni fog.

Ki jön annyiból mint az újraflashelés, mivel törölted a flasht a gépedről.

2012. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

MI???? hogy hogy töröltem?

de működik rajta pl a fifa street!

2012. jún. 9. 01:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az eredeti Fifa Street. Mert ha frissíted a dashboard-ot, akkor elveszik a flash :S
2012. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem eredeti.Minden játékot a netről töltök le.

kipróbáltam még a COD mw3-at,a FIFA 12,a gta4-et,a Batman Arkham cityt,és mind működik!

akkor ez miért nem,ha ez is gxd3 -as ?

jelenleg 2.0-ás flash van a gépen.

2012. jún. 9. 09:22
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom, amúgy honnan töltöd le a játékokat, milyen programmal írod ki őket, és milyen lemezre? :)
2012. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

thepiratebay-ról töltöm,

maxell dual layerre,img burnnel.

2012. jún. 9. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám. tegnap este ugyanezt a játékot írtam ki és ugyanezt dobta ki. Mit lehet csinálni? :O
2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs :S
2012. jún. 9. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:
hát elvileg ez azért van mer fel instaláltad a merevlemezre töröld le merevlemezröl és ugy játsz de ez általában az LT-3.0 flasheknél van de azért nézd meg
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de am honnan tod h működni fog a játék amit letöltöttél???
2012. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!