Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 játék kérdés? (kérdés...

Xbox 360 játék kérdés? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy meg szeretném venni ezt a játékot: [link]

Van xbox 360-am de kinect-em nincs.Muszáj hogy legyen hozzá kinect vagy lehet konzollal is játszani?



2012. jún. 6. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel kinecktes játék ezt controllerrel nem nagyon lehet játszani mert lehet arra nem csináltak megoldást. Elég sok kinectes játék van amit csak kinecttel lehet játszani. Nekem nincs kincektem de lehet venni fogok mert haverom egy tucat ilyen játékot adna nekem kölcsönbe. Szerintem ha ennyire akarsz vele játszani fektess be egy kinectre még használtan is megéri venni mert hasznos egy dolog az és így élvezetesebb lesz a játék.
2012. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!