Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fajta hangfalnak jobb...

Melyik fajta hangfalnak jobb a basszusa? (lent több)

Figyelt kérdés
Az olyan típusú mint pl.: a Logitech z523(tehát egy nagy átéröjű hangfal közvetlenül szól a külvilágra) vagy mint pl.: a logitech z323 az olyanok amikor egy "dobozban" van hangszóró és egy kis lyukon jön a hang és a levegő?Nem az érdekel, hogy melyik hangfal a jobb hanem, hogy melyiknek jobb a basszusa.A példákat csak az összehasonlítás kedvéért írtam.

2012. jún. 11. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan genius van, ami mindkettő. Vagyis van rajta közvetlenül is, meg lyuk is. :)
2012. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a kis lyukas mert igazából a kis lyukasnak is meg a közvetlen hangszórósnak is van az alján egy közvetlen hangszóró
2012. jún. 11. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A tányér elhelyezése kb lényegtelen. De Logitech-et ne vegyél, a Genius sokkal jobb minden kategóriában.
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a logitechet jobban szeretem
2012. jún. 11. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is, ha kormányról van szó. Hangfalat viszont nem tud gyártani. Ahogy a Genius se kormányt.
2012. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: én 5 ezerért vettem 11 W-os, de nagyon jó
2012. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én egy x530on gondolkodom vagy egy z523on
2012. jún. 12. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
X530-at hallottam már. Nagyon szar. Hidd el, hogy nem tapasztalat nélkül mondom, hogy jobb a Genius.
2012. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!