Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb? régebbi fajta...

Melyik a jobb? régebbi fajta xbox vagy ps2?

Figyelt kérdés
ezt értem grafikára mindenre!!
2011. febr. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát Xbox Classic vagy mi, vagy PS2?

Egyértelműen PS2.


CRT tv-n a grafikája sem szar, HD-n azért már csúnyább, valamelyiken elviselhetetlen, valamelyiken nem rossz.


PS2-re jöttek ki a legjobb játékok, máig csak a Wii közelíti meg az eladásokban, legjobb konzol valaha (és PS3-PSP tulajként mondom).

2011. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát szerintem is jobb mert többb játék van rá de én úgy hallotam hogy a grafikája valamivel szebb az xboxnak. amúgy nekem ps2-őm van
2011. febr. 9. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen, legalábbis én így tudom, a régi X erősebb vas, csak nem tudták rendesen kihasználni - a PS2 szétalázta!

Ezzel meg is válaszoltam a kérdést! :D

2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet igazad van mert nézegettem youtubon videokat és ugyanarrol a játékrol és xboxon láthatóan jobb volt a grafika mint ps2ön
2011. febr. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!