Mi az igazság TV témában?

Figyelt kérdés

A minap felvetődött 1 kérdés 60" 3D-s TV-kel kapcsolatban.1 pasas szerint 1 full HD-s film ezen a tv-n közelről rondán néz ki,mert függőlegesen csak 1080 képpontot képes megjeleníteni és ezért nem ajánlja h bárki is ilyet vegyen.(nem én szeretnék ekkora tv-t venni)Állításom szerit nincs igaza ennek az embernek mivel megnéztem 1 ilyen tv paramétereit és úgy láttam h az 1920*1080-as képet 4X számolja fel.+ láttam élőben ilyen TV-ket és a képük nem volt csúnya.Közelről sem.Véleményem szerint ha nem lennének képesek tűéles kép megjelenítésére nem forgalmaznák ill. nem vásárolnák öket.Mellesleg 1 ilyen Tv-t nem néz az ember 3m-nél közelebbről.

Mi az igazság?Tényleg ronda minden kép 1 ilyen TV-n v ez csak 1 légbőlkapott gondolat?!


2012. jún. 10. 17:45
 1/2 gergoap ***** válasza:
Gyorsan utánaszámoltam, 3,5 m-ről nézve már a alap HD adás is teljesen jó lehet rajta.
2012. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon közelről nézve esetleg rossz lehet. Én 50-es tévét nézek 1,5m-ről és teljesen tiszták rajta az 1080p filmek.
2012. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!