Milyen laptopot tudnátok ajánlani a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, szóval fontos lenne hogy jó nagy belső memóriája legyen, meg persze netezek, de egyéb dolgokat nem nagyon csinálnék rajta. Szóval nem tömöm tele játékkal, de azért nem baj ha elindul egy két pc-s játék. Tök hülye vagyok a számítástechnikai dolgokhoz, csak az asztali gépem haldoklik, teljesen elegem van belőle, hogy folyton lefagy, belassul, befagy stb...

Árban azért nem tudok rászánni 3-4 száz ezret, de örülnék neki ha valaki tudna esetleg linkelni vagy tanácsot adni mit nézzek vásárláskor. Az eladó fiúkákat azért nem kérdem egyből teljesen hülyén, mert mégiscsak könnyebb átverni és rámsóznia egy sokkal drágábbat. Párom most nincs aki értene hozzá sajnos:( Köszi ha segítesz!



2012. jún. 6. 18:13
 1/2 somasoma válasza:
mennyit szeretnél rásszánni?mennyi belső memória?320GB vagy 500GB vagy több?
2012. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
maximum 200-at szánnék rá, nyáron remélem meg is fogom tudni keresni. Csak nem tudom mennyiért kapok már jót:S a 320 giga szerintem elég lenne:)
2012. jún. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!