Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DSi vs PSP (3000) vs Wii vs...

DSi vs PSP (3000) vs Wii vs PS2 Slim vagy várjak Wii u-t?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyek és miért?

2012. jún. 4. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézted tegnap este a Wii U bemutatót ? (E3) ? Helyedbe ps vitára gyüjtenék inkább, vagy DS / 3DS.
2012. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

PS2-re sok a szerepjáték és a verekedős.

DS-n én legtöbbet a szerepjátékokkal és a platformerekkel játszottam.

Wii-re meg a platformerek nagyon jók,és ha tudsz még néhány embert szerezni akkor partyjátékokat is lehet játszani.

2012. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

+PS Vita és 3DS?

és szeretem mozogni mert akarok erősíteni a izom.

2012. jún. 4. 17:07
 4/9 A kérdező kommentje:

És Wii U jobb(10x) mint wii .

nem biztos hogy veszek PSP és NDS , mert úgyis telefon játszok (tudom kicsi béna játékok )de nem baj.

2012. jún. 4. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Én néztem a Wii U bemutatóját tegnap este, nekem nem jött be. És szerintem Wii-től nem leszel izmosabb :) ahhoz súly kell nem pedig hadonászás, de ha fitt akarsz lenni akkor gondolom ér valamit, sportnál kevesebbet de szórakozás miatt lehet megéri, főleg társaságban. Mellesleg a Wii U az inkább a wii kontrollere mint sem egy külön konzol..
2012. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1.Vegyél bármilyen konzolt

2.Vegyél kondibérletet

3.?

4.PROFIT

2012. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*4.PROFITÁLJ
2012. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

előszor várom konzolt venni később amikor felnőtt leszek akkor kondiba járni fogok. Tudom wii-től nem leszek ízmos .

Sportolok mindig(kosár,foci,futás stb..)

2012. jún. 4. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

a wiiu lejátsza majd a sima wii játékait is, tehát játékban nem lesz hiány ha megvárod azt a gépet, és biztos 5-6 évig jönni fognak új játékok is wiiura, legrosszabb esetben is.


ps2re és pspre és DSire már nem sok új játék fog jönni, az E3 alapján PS vitára sem jön túl sok jóság, talán a TGSen (tokyo game show) jelentenek be sok új játékot vitára.


inkább wiiut vagy 3dst, vagy ps3mat érdemes venni.

2012. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!