Wii vagy DSi vagy PS Vita vagy várjak Wii-ut?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2012. máj. 31. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek döntsd el, hogy handled vagy asztali.

Ha handled, akkor döntsd el, hogy számít-e a grafika, az erős hardver, akkor egyértelműen Vita.

Illetve hogy milyen játékokat szeretsz, ha hardcore, lövöldözős, gyilkolászósat akkor egyértelműen Vita (de Vita-ra is vannak laza játékok), ha casual (Mario, Zelda, stb) akkor Nintendo.


Ha asztali konzol, akkor szintén döntsd-el számít-e a grafika, ha igen WiiU, ha nem jó a sima Wii.

2012. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom javasolni, mint az első válaszoló!

Nincs olyan, hogy akkor most ez a jobb és pont, van, amelyik ebben jobb, van, amelyik meg másban.


Nem írom le az összes gépet külön, mert nem adtál meg szempontokat, hogy mi alapján vizsgáljuk meg őket, majd ha adsz, akkor tudok válaszolni, addig nem koptatom a billentyűzetemet. :)

2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

-Volt wii-m. A wii a jó az elsõ két órában meg ha õszejõn pár ember a gyenge grafika mellett(HD tv-re kötve nem HD-s).

-Az unoka testvéremnek van dsi-je és nem nagyon üti meg a mércét de egy utazáson jól ellehet rajta nyomogatni.

-Nem rég vettem egy ps vitá-t . Aki vesz egyett az ráj öhet hogy csak kijavitották a psp-nél elkövetett hibákat(jobb oldalra analog kar ami már mozgó lap helyett rendes ) meg jobb a grafika valamivel ,más menü,érintõképernyõ is van.

-a wii u az csak akkor jó ha van wii-d mert egyes játékokat kiegészí egy plusz képernyõvel pl. ha golfozol akkor mutatja a földön a golf labdát de vannak rá speciál wii u-ra játék de ezt semmi nem támogatja.

2012. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző:


nem értem a végén miről beszélsz, hogy Wii U csak Wii mellé jó.

Wii U az nem csak az a tábla, hanem van hozzá egy nagy asztali konzol is, mint a Wii, csak erősebb hardverrel.

Rendesen TV-re is ki lehet rakni, a tábla meg maga a joystick, egy beépített kijelzővel, amit ezerféle módon ki tudnak használni.

Itt látható maga a konzol is:

[link]


Csak ezt nem nagyon reklámozták, meg még nincs róla valami sok infó.


Az meg enyhén szerény megfogalmazás, hogy a PS Vita-nak "valamivel" jobb a grafika. Konkrétan ég és föld a különbség, PSP egy PS2 szintjén van grafikailag, PS Vita meg egy PS3 szintjén, és azért PS3-ra se mondjuk azt, hogy "valamivel" jobb a grafikája, mint a PS2-nek.

Meg az is kicsit furcsa megfogalmazás, hogy a Wii "HD tv-re kötve nem HD-s". Miért, CRT tv-re kötve már az?

Ok, ez már csak kötözködés, de nem tudtam elmenni mellette.

2012. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!