Milyen wireless headset-et vegyek PS3-hoz?

Figyelt kérdés

Játékok közbeni chat-hez használnám. A sony headset-ért sokallok kiadni 10ezret, mert néztem például ezt:

[link]

Ennek igen kedvező az ára, de gondolom a minősége annál rosszabb. Vagy még néztem ezeket is:

[link]

[link]

[link]

Szóval a sony headset mivel tud többet mint például a 2000 forintos? (az üzem időn kívül)



2012. jún. 3. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Minőség és hangzás, ebben jobb.

A vaterásat semmiképp se vedd meg, lehet működik 1-2 hónapig, de neked is recsegni fog, a mikrofon is recsegni fog, halk, szarul szól, minden baja van egy ilyennek.

Vagy a konzolstúdiósakat vedd meg, azok legalább márkásak, vayg a hivatalos Sony-t.

2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lázár Péter ***** válasza:
2012. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi pénzt szánnál rá de a legtöbb konzol oldalon van kb 25 000 ft ért vezeték nélküli (virtuális) az az 7.1 es SONY fejhallgató ha több infót megnézel róla rájössz hogy megéri főképp az fps játékok körülvevő hangefektjei miatt

itt egy segítő link

[link]

2012. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges azt ajánlani, gondolom ha lenne 25 ezre ilyenre akkor nem 5k-s headset-eket linkelt volna be.
2012. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zolzolzol válasza:
A gyári sonyt nem ajálnlom se a 10 se a 25ezreset nem lehet a ps menüjében felhangositani. ha már 25ezreset venne valaki akkor inkább dobjon hozzá egy 10est és vegyen turtle beach-et vagy razert de van 1000 jobb cucc is
2012. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont a mostani 4.20-as FW-be jött ilyen hangosítós cucc, szóval már ez se lehet hátrány.
2012. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de már megvettem ezt:

[link]

Amire nekem kell arra tökéletes.

2012. jún. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!