Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy orion ht 800hc hazimoz...

Van egy orion ht 800hc hazimozi rendszerem és ha beteszek egy cd akor 3mat kattan és nem jatsza le usb is és arra azt irja ki hogy nincs lemez. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
eddig ugy hasznaltam hogy auxba rákottotem a gépem re pc re és ugy halgatok zenét vagyis az usb-s és dvd-s része nem jo de viszont az aux része igen mi lehet a baj légyszi segitsetek

2012. jún. 2. 22:10
 1/3 Csák Norisz válasza:
Attól függ milyen tv-d van. hogy ha plazma lcd vagy led tv akkor a tv-be is betudod dugni az usb-t hogy ha meg dvd-t akarsz betenni akkor meg rossz a dvd lejátszó.
2012. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha nem mondon nem jovok rá a 21 dik szazadba élek nuku lcd tv RÁJOTTEM HOGY ROSZ DE MI LEHET MAGA A DVD LEJÁTSZOVAL A BAJ
2012. jún. 15. 13:07
 3/3 A kérdező kommentje:
most letutta jétszani pendrivrol a zenét
2012. jún. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!