Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom nagyon hangos és...

A laptopom nagyon hangos és hamar felmelegszik. Hol tudom kitisztíttatni?

Figyelt kérdés
Dell inspiron n5010-em van. Használok hűtőt de nem nagyon segít és szeretném már megoldani a problémát. Már próbáltam kitisztítani, de nem tudom leszedni a hátlapot. Ötlet?
2012. jún. 2. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már láttam ezt a videót, de sajnos nem ilyen a laptopom hátlapja.
2012. jún. 2. 15:13
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyen alulról: [link] egybe van az egész
2012. jún. 2. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah, az jó.

Kapd ki az aksit és a vinyót, vedd le a memóriák fedőpanelét, majd csavard ki az összes csavart és elvileg lejön.


Viszont kb. 5 különböző méretű csavar van, rajzolj egy lapot, ahol jelölöd az összes csavarhelyet és írd melléjük, hogy hányas volt, amit kiszedtél. Különben elég nagy szívás, ha összekeveredsz.

Nem vagyok benne biztos, de lehet, hogy a kis gumik alatt is van csavar.

2012. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké rendben. Ez a lapos megoldás jó!

Amúgy már próbáltam kicsavarozni, de van olyan mi k*rvára be van ragadva. Lehet olajozni? Vagy mit csináljak?

2012. jún. 2. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
A beragadt csavar nem jó. Nem tudom, lehet-e olajozni, de ha nem tudod kihajtani, ne gyilkold szét a fejét. Akkor inkább vidd el szervizbe, barmolják el ők, és akkor az ő költségükön lesz minden csere.
2012. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!