Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation Portable készülékr...

Playstation Portable készülékre hogy lehet játékot feltenni?

Figyelt kérdés

A neten találtam néhány oldalt ahonnan tudnék letölteni PSP játékokat csak az a gáz hogy ha kicsomagolom a rar fájlt onnantól kezdve melyik mappát kell feltennem a PSP-ra?

Leszedtem egy játékot ami 1 mappából áll tele mindenféle fájllal (PSP_GAME) és van mellette egy UMD_DATA.BIN nevű fájl. Ezek közül melyiket kell feltenni?



2012. jún. 2. 10:31
 1/2 JerrySoul ***** válasza:
Hali, ok, hogy kicsomagolod, de ha ISO vagy CSO azt egy az egybe kell feltenni a PSP gyökerének ISO mappájába. S persze csak akkor fog futni ha CFW van a gépen.
2012. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először fladheld ki a psp-t. Ha ez megvan, akkor az iso mappaba kell masolni a játékot. Hogy mit kettő eset lehet.

1. Ha ilyen feher színű ikon tehat a szgép nem ismeri a kiterjesztését, akkor a feher programot kell bemasolnod

2. A te eseted ilyenkor az egész rar fájlt kell bemosolnod. Van meg egy eset az erre hasonlít, de az csak az, hogy ketszer be van csomagolva. Ilyenkor olyan allapotban kell kicsomagolni ami olyan rar fajl lesz ami a te esetedben lévő fajlokat fogja tartalmazni. Akkor is az egesz rar fájlt kell bemasolni nem csak a tartalmat. Ha megkoszonod, akkor szivesen segitettem.

2012. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!