Xbox 360 VS. PS3?

Figyelt kérdés
Záporozzanak az érvek! Melyik a jobb, miért?

2012. máj. 29. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ésszerű választ nem fogsz kapin, mert kinek ez van, kinek az és eszerint fogja mondani a magáét!


Röviden megpróbálom összefoglalni:

PS3:

-Ingynes multy

-Sok PS3 exkluzív játék (Pl.: Metal Gear Solid, Motorstrom, Grand Turismo) ebben annyira nem vagyok otthon, mert Xbox 360 van! :)

-Blu-ray olvasó

-Nem flashelhető, ergo eredeti játékok jöhetnek csak szóba


Xbox360:

-Fizetős multy (9000 ft/év, de jobb szolgáltatás, külföldi profil esetén, mert a magyar régiós LIVE még nincs teljesen feltöltve tartalmakkal)

-Itt is szintén sok exkluzív játék (pl.: Fable, HALO sorozat, Forza Motorsport, Alan Wake, Gears of War trilógia...)

-Warezolhatsz, mert szinte megjelenés előtt már 2 héttel fent vannak a gémek neten!

-Sima duplarétegű lemezzel mennek a játékok, aminek az ára Verba esetén durván 300 ft/db áron mozog!

-Az új fekete SLIM-ek nagyon megbízhatóak, a régi hibák (pl túlemelegedés) nem áll fenn!

- Jobb fogású kontrollere van az Xbox 360-nak, mint a PS3nak!

-Talán a képminőség jobb az Xboxnak, kizárólag HDMI kábellel! De ezért az utánam következők megköveznek, főleg akinek PS3-a van! :D


Nagyon dióhéjban ennyi lenne!

2012. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Annyi ilyen kérdés volt, hogy ha te lusta vagy utánanézni, akkor én lusta leszek válaszolni, engem úgy sem érdekel mit veszel, tőlem Polystation-t is vehetsz.
2012. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lázár Péter ***** válasza:
Szerintem ps-t vegyél!
2012. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
0%
Xbox 360 HDIM kábellel a legjobb grafikát nyújtja tudom mert nekem is az van és nagyon jó :DDDD
2012. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Előző:


mondatokat lehetne írni arról, hogy milyen buta vagy.

2012. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A PS3 jobb a több exluzív cím miatt. Szerintem annak jobb a kontrollere.
2012. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
73%

Ps3. kipróbátam mind2-t és ha az uncharted-el játszol az egyszerüen leirhatatlan érzés.


Érvek

PS3:

-Ingyenes multi

-Sokkal szebb grafika

-Nem kell elem a kontrollerbe csak rá kell kötni ha merül

-Kicsi és jobb fogása van a kontrollernek

-Exclusie játékok(Killzone, resistance, uncharted, ratchet, jak triologia, PA!N, és a kedvencem a Little Big Planet:D)

-Ps move

-Blu-ray lejátszás


Xbox:

-olcsóbb

-jópofa karakter kreálás


Ennyi jut eszembe


És a kinect az nem valami jó kipróbáltam de max 2 jó játszani.

2012. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Előző kommetemhez még az Exclusive játékokhoz a Heavy Rain és az inFamous1-2
2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Sipos Gábor!


Kicsit kiegészítenélek, illetve javítanék, mert sok olyat írtál ami, viszont kicsit megtéveszted a kedves kérdezőt ezért néhány helyen korrigálásra, pontosításra szorulsz a PS3 résznél, az Xboxot meg azért nem írom le, mert azt már fentebb kifejtettem, egy röpke összehasonlításban:


"Érvek

PS3:

-Ingyenes multi

(ez igaz)

-Sokkal szebb grafika

(nem igaz, mert Xboxon is gyönyörű, ráadásul ez TV függő is, nem mindegy hogy egy szutyok SCART-os CRT-n, vagy egy minőségi LED, LCD, vagy PLAZMA TV-n játszik az illető)

-Nem kell elem a kontrollerbe csak rá kell kötni ha merül

(ez is igaz, viszont Xboxhoz is van ilyen lehetőség az aksis joyokhoz)

-Kicsi és jobb fogása van a kontrollernek

igaz, hogy kisebb, de hogy a fogása jobb az eget rengető baromság részedről!! Egy Xbox kontroller sokkal jobban kézre esik, mint egy PS3 kontroller!!! TAPASZTALATBÓL MONDOM, Xboxom van, de PS3al is játszottam sokat...!!!)

-Exclusie játékok(igen természetesen vannak, bár ez sem egy olyan dolog, ami kiemelkedik, mert az Xboxnak is vannak nagy exklúzív húzú játékai)

-Ps move (EZ sem kiváltság, az Xboxnak ott a KINECT, szóval ez sem előny!)"

2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Előzővel nagyjából egyetértek:


- grafika tényleg nem sokkal jobb, csak minimálisan.

Szinte ugyanaz, csak a PS3 exkluzívok valamivel szebbek, de már-már észrevehetetlen

- joystick-nál hülyeség, hogy ez vagy az a kényelmesebb, mindkettő jó

- Move és Kinect is felesleges


Viszont amibe nincs igaza az előzőnek:

PS3 exkluzívok terén igenis kiemelkedik.

Míg boxnak ott van 3-4 nagy exkluzív cím, addig PS3-nál ez lazán 10 fölött van, és E3 után ez csak nőni fog (Beyond, The Last of Us).

2012. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!