Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az X-Box 360 csak HD tévével jó?

Az X-Box 360 csak HD tévével jó?

Figyelt kérdés

Most inkább azokat kérdezem akiknek van xbox-a, de szivesen várok attól is választ akinek nincs. Szóval nekem Samsung Slim Fit Tv-m van ( [link] ) s tudom erre is rá lehet kötni de azrt szép minőséget ad nem? Mert most az xboxért venni egy full hd tv-t... Gondolom azrt ezen is szép grafika

Ja és mg valami: van az a HDMI kábel vagy mi, az csak hd tévére lehet rádugni?



2012. máj. 28. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Viszonylag jó minőséget nyújt a CRT TV-ken is, ugye erre csak az AV bemenetet lehet használni, így a kép minősége jó lesz, de az LCD HD READY, vagy FULL HD tévék minőségéhez viszonyítva köze nincs a te tévédnek, így a minőséget is így mérlegeled! :)


A HDMI kábelt, pedig csak HDMI bementettel rendelkező TV-nél (LCD, LED, HD READY, FULL HD) lehet használni, ez teszi lehetővé a a FULL HD 1080p-s képminőséget az Xboxon!! Míg AV kábellel csak 480p képminőséget fog adni, tehát pixeles lesz a kép, nem lesznek olyan sima élek és minőség, mint az 1080p-nél!

2012. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy LG monitor TV-m van, ami nem HD de nen is HD Ready. Rádugtam scarton, szar volt a kép. Vettem hozzá RGB átalakítót, mivel egy monitorrol beszélünk, és így már egész jó.
2012. máj. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit hozzátennék, hogy a képcsöves tévéken minden szar adás HD-nek néz ki, a játék is jó lesz, de nem HD ready vagy HD tévén, amin csak scart van, szar lesz a kép.
2012. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát.. az szar ha szemcsés lesz a kép,de.. gondolom nem annyira torzított
2012. máj. 31. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!