Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox live kérdés? (kérdés len)

Xbox live kérdés? (kérdés len)

Figyelt kérdés
Vettem egy xbox360-at (slim 4gb) két hete és megvettem hozzá a Battlefield 3-mat.Ki szerettem volna próbálni a multiját.Az új xbox360-ak nál van egy hónap ingyen xbox live gold.Regisztráltam igazából azzal sok gond nem volt kis bénázás után mindenre rájöttem.Utána adta ki az xbox live előfizetés lehetőségét.5 közül lehetett választani:1hónap,3hónap,1év,beírok egy kódot vagy nem kérem.Én a nem kérem-re mentem és akkor ajánlotta fel az 1 hónap ingyen xbox live gold-ot.Két lehetőség volt nem kérem vagy hogy elkezdem.Én arra mentem hogy elkezdem ez után kérte a kereszt nevem vezeték nevem email címem telefon számom és utána a bankszámla számom.A kérdés az lenne hogy minek kell bankszámla szám az ingyen xbox live-hoz mert nekem nincs bankszámla számom,és hogy mit csináljak?Azért írtam le ilyen részletesen mert már tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést de vagy nem arra kaptam választ amire akartam vagy nálam nem is volt olyan választható opció amit javasoltak.

2012. jún. 1. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Két külön dologba csúsztál bele egyszerre, ez a tapasztalatlanság miatt van.

Először is beregeltél a live-ra, jól el is jutottál oda, hogy megkapd az ingyen hónapot. Azután kér egy két adatot, név, cím, stb...ezek szerint telszám is.

És valahogy átsiklottál arra a részre, ahol fizetési eszközt is hozzá lehet adni.

Ez nem kötelező, csak lehetőség. Ha hozzáadod a bankkártyád, akkor tudsz online vásárolni különböző tartalmakat (játékok, kiegészítők, stb)

Ezt, vagyis a fizetési eszközt nem muszáj hozzáadni.

Remélem segítettem.

2012. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem átsiklottam hanem nem volt más lehetőség.Pontosan leírtam mindent és így is volt.Csak a továbbra mentem.Többször is próbáltam de kettő lehetőség van csak vissza megyek és nem kapom meg az egy hónapot vagy beleegyezek minden szarba amibe nem is akarok és utána megkapom az INGYEN egy hónapomat.De még ha akarnám se tudnám megadni a bankszámla számom mert nincs!
2012. jún. 3. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg ez valami újítás a Microsoft részéről.

Kb 1 éve hoztam létre a saját + egy ismerősöm profilját is, akkor még csak simán megkaptuk az ingyen hót és csak opcionális választás volt a bankkártya hozzáadása.

Sajnos úgy néz ki, hogy ha nem tudsz hozzáadni bankkártyát, akkor nem kapod meg.

Döntsd el, veszel gold-ot, vagy hozzáadsz egy ismerős bankkártyát. (Én előbbit tanácsolnám, utóbbival később úgyis csak a gondjaid lennének)

2012. jún. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hitelkártya számot kér az pedig egyik ismerősömnek sincs.
2012. jún. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!