Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most mit csináljak? (kérdés lent)

Most mit csináljak? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy xbox360-at (slim 4gb) két hete és megvettem hozzá a Battlefield 3-mat.Ki szerettem volna próbálni a multiját.Az új xbox360-ak nál van egy hónap ingyen xbox live gold.Regisztráltam igazából azzal sok gond nem volt kis bénázás után mindenre rájöttem.Utána adta ki az xbox live előfizetés lehetőségét.5 közül lehetett választani:1hónap,3hónap,1év,beírok egy kódot vagy nem kérem.Én a nem kérem-re mentem és akkor ajánlotta fel az 1 hónap ingyen xbox live gold-ot.Két lehetőség volt nem kérem vagy hogy elkezdem.Én arra mentem hogy elkezdem ez után kérte a kereszt nevem vezeték nevem email címem telefon számom és utána a bankszámla számom.A kérdés az lenne hogy minek kell bankszámla szám az ingyen xbox live-hoz mert nekem nincs bankszámla számom,és hogy mit csináljak?Azért írtam le ilyen részletesen mert már tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést de vagy nem arra kaptam választ amire akartam vagy nálam nem is volt olyan választható opció amit javasoltak.

2012. jún. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

az adatlapnál nem muszáj megadni a bankkártya adatott!

ez a lépés (adatlap kitöltés) mindenképp kell ahhoz hogy ha későbbiekben vásárolni szeretnél szolgáltatásokat (MS pont Xbox live)

2012. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nem adok meg semmit tovább enged?Mert azt még nem próbáltam.
2012. jún. 1. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan meny tovább a bankkártya adatok megadása nélkül nekem is Így van! az mw3-nál adtam meg a bankkártya adatom és megvettem de aztán töröltem a bankkártyaadatokat
2012. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok tovább menni mert ha tovább megyek 3 lehetőséget ad ki arra hogy mivel fizessek(az INGYEN 1 hónapért) :Visa,MasterCard,vagy American Express.Ha nem írok be semmit akkor elkezd magyarázni hogy muszáj beírni.
2012. jún. 3. 10:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!