Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért jobb az ipad 3 a többi...

Miért jobb az ipad 3 a többi pc tabletnél?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 19:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az apple-szabvány csati inkább előny, kivétel persze, ha csak 1 apple-eszközöd van. Ugyanez igaz az itunesra is. Engem anno, még az ipod shuffle 1g-m idejében rávett, hogy rendszerezzem a zenéimet, normális id3 tageket csináljak, stb. Azóta csak a könyvtár mérete nőtt:) És van egy univerzális programom, aminek a segítségével managelhetem az eszközeimet (ipad, iphone, ipod), akár vezeték nélkül is. Plusz az felel a zenelejátszásért is, ha gépről hallgatok zenét.


Egyébként windows alatt az itunes tényleg olyan, mint egy lomha olajtanker.

2012. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy van akinek előny, de nekem nem volt az, mert mindig cipelnem kellett a kábelt a haverjaimhoz, hogy az ő gépükről rátudjak tenni cuccokat. Más Apple cuccom meg nem volt, meg kiegészítőim se, uh nem tudtam kihasználni.


Az itunes-hoz meg én lusta vagyok :D

Jobban szeretem inkább a winfos paneljein keresztül behúzni a zenét a cuccra.

2012. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Am nem ismerlek vhonnan? Írj 1 kort meg nemet h kiderüljön h az vagy-e, akire gondolok :D
2012. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30 és férfi
2012. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ja akkor nem :) csak ismerős volt az irási stílus, meg egyezett a százalék és írtad hogy 65 éves az anyukád. És ezek alapján gondoltam h az egyik ismerősöm van
2012. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az mért hàtrány, ha csak egy apple termékem van?
2012. jún. 1. 22:00
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Azt írtam, jó dolog a szabványos apple csatlakozó, pláne ha több készüléked is van. Iphone, ipod, ipad is tölthető, szinkronizálható, dokkolható vele.
2012. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem , kösz
2012. jún. 2. 08:02
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves "9-es" ! Kiderült, hogy Apple-fan vagy, ami nem baj, a cuccaikkal semmi gond,nem azért drágák mert sznoboknak készülnek, hanem mert egyediek, precízek. De épp ez a probléma is:ha csak egy-két almás cuccod van, szívás van vele.Akkor oké, ha van Apple asztali PC-d,iPod-od, iPad-ed,iPhone-od. Mezei felhasználónak ez méregdrága lenne, nem mellékesen az ország négyötöde Windows-t használ,kvázi dokkoló, iTunes nem játszik.Unokaöcsém tervezőgrafikus, 2 millióért vett PC-t,de 2-3 melóval visszajött az ára.iPad-ről lévén szó,és tablet gépről, a SAMSUNG már itt is tarol,mint telefonok,tévék esetén- a 20 éve lenézett koreai gagyi mára No.1.gyártóvá vált,lemosva Sonyt,Panasonicot, mindenki mást. (Apple-nek is beszállítója.) Summa: nem feltétlenül jobb egy iPad3, ha illeszkedik egy rendszerbe, akkor azt kell venni,persze ha a pénztárca engedi- ez utóbbi az egyik fontos szempont minden más termék esetén is.
2012. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!