Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Netezésre és játszásra asus...

Netezésre és játszásra asus eee pcx101 vagy wayteq xtab 100is lenne jobb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Asus nem játszásra való, nem elég hozzá a viddeokártya például. Ezenkívül nem merevlemez hanem SSD meghajtó van benne ami csak 8 GB-os. Inkább vedd meg a tabletet, mert arra a Google Play-ről sok játékot le tudsz tölteni. De ha már játékra akarod a tabletet, akkor inkább vegyél iPad 3/2-t. Haveromnak iPad-jára olyan játékokat letölteni mint pl. a 3D-s Real Racing ráadásul ez minden játékot futtat amit az AppStore-ból le lehet tölteni. Az Android-ra kevesebb játék és program van mint az iOS-ra. Ráadásul az Androidos tabletekkel sok játék nem megy mert nem kompatibilis vele. ( Az eltérő processzorok és videokártyák miatt. Az iOS szerintem jobb mint az Android mert gyorsabb és szerintem jobb. (az én Galaxy Ace-emet két hét használat után szervizbe kellett vinni szoftverhibával és sokszor lefagy és belassul.) De ha inkább netezésre kéne akkor inkább vegyél billentyűzetes gépet, de vehetsz Asus Eee Pad Transformert amihez jár billentyűzet is így notebook kreálható belőle. De én az Androidot nem ajánlom. Lehet kapni ilyesmit Windows 7-tel is, az már szerintem jó.
2012. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen köszi a választ inkább netezésre és online játékokkat akarok játszani rajta többre nemigen kell
2012. máj. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!