>_< kérdése:

Mi is az a Windows Phone?

Figyelt kérdés

Androidban teljesen kiismerem magam, de ezeken a rejtées fekete lapokon lapozgatva el vagyok veszve ? Ezmiez ? Mert nem Windows, hanem valami menü, emi fura számomra, mert megszoktam hogy van egy asztal/kezdőképernyő, és van egy főmenü(Androidnál), és ezek mögött vannak az alkalmazások. Ezzel szemben itt alapból mit találok ? Fekete kép, azon pár ikon. Húzom jobbra, balra, föl és le, ikon-tenger mindenfelé :D

Valaki tudna linkelni egy jó oldalt, vagy leírást adni erről a rendszerről ? A jó öreg Google sajna nem segített rajtam =/ (látszik hogy az Android pártján van, hisz ő fejleszti... :D )



2012. máj. 24. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt írd be a googleba:

Minden a Windows Phone

7-ről


Rögtön az első:)

2012. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. máj. 24. 22:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Elolvastaqm, és meg is tudtam pár infót. A testtreszabhatósága miatt már egyértelműenki tudom rá moondani a nemet, mert ez nekem iszonyú bezártság-érzetet ad. Viszont ott a másik oldala: a főképről bárit elérhetek egy érintéssel, és iszonyatos sebességgel működik a rendszer :D
2012. máj. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!