Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem látja a windows az...

Miért nem látja a windows az MP5 lejátszóm belső memóriáját?

Figyelt kérdés
Vásároltam Kínából egy noname MP5 lejátszót és amikor rácsatlakoztattam a gépre, két darab vírus volt a memóriáján (egy módosult trójai és egy féreg) az előbbit rögtön letörölte a NOD32, de a férget nem tudtam leszedni. Nagyon alapos akartam lenni, ezért írtam rá egy új MBR kódot egy testdisk nevű programmal. Ez sikeresnek is látszott, de amikor újraindítottam a lejátszót (a windowsba leválasztottam az USB portról majd visszacsatlakoztattam) már nem volt látható a lejátszó memóriája a saját gépben. A particionáló programom (EASEUS Partition Master) és a testdisk program sem látja már a fizikai meghajtót. Már csináltam ugyanilyet MP4 lejátszókkal és azoknál mindig működött ez, már csak meg kellett formázni a partíciót a sajátgépben. Mit csináljak? Ötletek? Miért nem találom a fizikai memóriáját? A segítséget előre is köszönöm!

2012. máj. 23. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem találod mert noname kínai
2012. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amúgy
2012. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azért nem látja, mert noname kínai. Valamilyen hardveri probléma léphetett fel az MBR kód írása során. Most pedig elég a szaros semmit mondó válaszokból, csak az írjon, aki valódi, effektív megoldással tud előrukkolni.
2012. máj. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!