Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja lehet a basszeromnak...

10inchhero kérdése:

Mi baja lehet a basszeromnak (vagy a kombónak? )? PLS csak hozzáértők!

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy pár napja vettem egy kb 20 éves Ibanez SR800LE-t, teljesen rendben is volt minden, de tegnap játszani akartam és a kombó csak az alap zúgást adja ki, meg pengetésnél nagyon halk pattogó, torz hangot. Mi lehet a baj? Egyáltalán a gitár vagy a kombó a rossz? (ismerősöm szerint a földelés rossz, de hátha van itt, aki ért hozzá)
2012. máj. 24. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki máshogy, pl dugd rá a gépre, ha normális jelet ad, akkor az erősítővel van a gond, vagy próbáld ki az erősítőt másik gitárral.
2012. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
háát.. öö.. ez tárgyi akadályokba ütközik :/ se másik kábel, se másik erősítő, se másik gitár.. ja és gépre se tudom rádugni. Nekem is ez a tervem, csak a környéken sincs más basszgitáros
2012. máj. 24. 22:18
 3/5 anonim válasza:
Lehet kontaktos a jack bemenet. Vagy a gitáré v. a kombóé. A csavart, ami fogja le lehet csavarni és óvatosan kihúzni a bemenetet, és akkor látni lehet, hogy van-e szakadás.
2012. máj. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetséges, de én nem merek belenyúlni :D általában nincs jó vége
2012. máj. 25. 07:49
 5/5 anonim válasza:
áá, ha csak óvatosan lecsavarod, abból baj nem lesz. :) annyi, hogy ha már lent van a csavar, nem kell kiráncigálni az aljzatot, csak szép óvatosan. Elég hosszú a kábel, enged az pár centit. :)
2012. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!