Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külföldről fényképező vásárlás?

Külföldről fényképező vásárlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy miért lehet az,hogy pl expresszen egy fényképező Magyarországról használtan is kb 300.000-ért adják, viszont van külföldről új 100.000 körül, viszont ott csak skype és icq van megadva elérhetőségnek. Ebben mi az átverés? Lopott a gép vagy mi lehet?
2012. máj. 23. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az eladót.
2012. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Százezerért (amit előre kifizetsz) fogsz kapni egy féltéglát. Vagy egy fakockát. Vagy egy üres dobozt. Aztán próbáld leverni a kínai eladón...
2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd. Külföldről hozott cucc. 100 ezerért én már elvárnám hogy garancia is legyen hozzá. (nem hogy 300 ezerért) Kicsiny világunkban már a garancia érvényesítéséhez jogászi gyakorlat, vagy baromi nagy mázli kell. Most ezt szorozd meg egy hónap postával. De ez még nem elég. Én is rendeltem egy csomó dolgot külföldről, de a feladót én még nem tudtam beazonosítani sosem. Az hogy hongkong, vagy usa, az nem fog engem kisegíteni mikor küldenek egy terméket ami egy hét múlva beadja a kulcsot. Nem lebeszélni karlak, de ebből már megjöttem. (kaptam én is hibás cuccot kb 1 hetet bírt) Nézd akár mennyibe is kerül egy termék, de többet külföldről semmit.
2012. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem akartam megrendelni külföldről,csak nem tudtam rájönni, hogy mi lehet benne az átverés. Bár nekem is van elektronikai cuccom Kínából rendelve, igaz nem egy bonyolult szerkezet,de az működik. De egy nagyobb kiadásnál inkább nem kockáztatok.

2012. máj. 24. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!