Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 20-30 ezer Ft -ért milyen DVD...

20-30 ezer Ft -ért milyen DVD felvevő-lejátszót (combót) érdemes vásárolni? Csak a TV-ből szeretnék felvenni. Köszönöm a jó tippeket.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 19:13
 1/5 cipi8 ***** válasza:

Ennyiért csak használtat lehet kapni (Vatera, Expressz, Jófogás) oldalakon találsz ilyeneket. A beépített merevlemezes (HDD) felvevőket 50E FT-tól lehet kapni az újakat. A DVD-Videó combókat meg 60E Ft felett vannak.


Nekem tavaly sikerült hozzájutnom egy hibás LG RH177 DVD felvevőhöz ami egy beépített 80 GB-os merevlemezre rögzít, vagy közvetlen DVD-R/RW lemzre írja a felvételt.


Az év üzlete volt számomra mivel kocsmában dolgozok és egy helyi alkesz aki oda jár hallotta hogy szoktam DVD lejátszókat javítgatni (inkább kóburálni) és hozott nekem vagy 4 készüléket hogy nézzem meg. 3 vacak kínai volt benne egyet sikerült megcsinálni, a 4. volt egy DVD felvevő, annyi baja volt neki hogy nem kapcsolt be és egyfolytában csak a "PLEASE WAIT" felirat ment a kijelzőn. Szétszedtem és kicseréltem benne a DVD írót egy másikra és azóta tökéletesen ír és játszik le mindent. Adtam neki cserébe egy kb 2000 Ft-ot érő sima lejátszót és mondtam neki hogy az LG az teljesen rossz és csak alkatrésznek venném meg, lezajlott az üzlet és még két sört is kapott érte.

2012. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cipi8 ***** válasza:

Ui.: Úgy sem értett volna hozzá az életben mert eléggé bonyolult a menüje a cuccnak meg amúgy is idióta egy fószer.

Ja még tavaly sikerült TECHNICS SA-DX750 házimozi erősítőt vennem 10000-Ft ért, ami ma is használtba olyan 40.000 körül mozog. De ezt egy normális vendég adta el nekem kihasználatlanság miatt. Még volt egy olyan hogy 60W-os álló hangfal meg kvarc óra 2000-ért, mert kellet a pénz neki játékgépre.


Hiába a kocsmában lehet a legjobb üzleteket megkötni. :-)


egyik sztori sem volt kamu!

2012. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,tanácsot.Akkor még gyűjtögetek egy kis zsozsót.
2012. máj. 22. 15:24
 4/5 cipi8 ***** válasza:

Árgép.hu-n itt vannak az árak


beépített merevlemezesek (HDD-s):

[link]


DVD-Videó kombi:

[link]

itt a panasonic 12.000 Ft-os de az egy sima lejátszó csak valószínűleg tévedésből került ebbe a kategóriába.

2012. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves cipi8!

Nagyon kedves és igen hasznos tanácsodat ismételten megköszönöm. Végre van némi fogalmam a DVD-ről.

Üdv: misumisu

2012. máj. 23. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!