Szerintetek, hogy tudnám kijavítani a hibát?

Figyelt kérdés
Pár napja mikor beakarom kapcsolni a számítógépem előjon az,hogy lemezolvasási hiba tortént és hogy próbáljam újra. Sokadik próbálkozás után elindul valahogy de nem mindig. hogy tudnám kijavítani a hibát amikor bevan kapcsolva a gépem.

2012. máj. 20. 16:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
semmi otlet?? :(
2012. máj. 20. 17:38
 2/14 A kérdező kommentje:
Figyelj! Nem azért írtam ki a kérdést,hogy itt valaki,aki valószinuleg nagyon egoista illemtant kezdjen magyarázni nekem. Holott ő se valami intelligens. (másokkal való beszédedből kovetkeztetek)
2012. máj. 20. 18:12
 3/14 A kérdező kommentje:
Valakinek otlete???
2012. máj. 20. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem ne próbáld kijavítani a hibát, egy másik gépbe kéne tesztelni, lementeni róla ami fontos, ha lehetséges.

2012. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
norb23: Kipróbáltam másik gépbe és mukodik. Mi lehet a baj????:(
2012. máj. 21. 14:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves fazekas! (a neved direkt írtam kis betuvel.....csak szólok,nehogy azt hidd,hogy a helyesírásommal vannak problémák) Eloszor is szerintem kezdjuk ott,hogy egy kicsit vegyél vissza és akkor normálisan eltudunk beszélgetni,deee ha nem veszel vissza a nagyképuségedből akkor én is kénytelen leszek így beszélni veled. Miaz,hogy lenézunk valakit? Miből gondolod azt,hogy van valami okod lenézni engem??? (és most légyszi ne azt válaszold,hogy azért mert nem tudok ilyen "alap" dolgokat.) Igazad van,tényleg nem nagyon értek a számítógépekhez...de attól még érthetek más dolgokhoz. (nemde?)Lehet ha téged "lenéz" valaki egy olyan dologért amihez nem igazán értesz. Egyáltalán nem ismersz. Én egy ismeretlen emberrel nem szoktam így beszélni ha csak az illető nem provokálja ki.
2012. máj. 21. 14:38
 7/14 anonim válasza:

"semmi otlet?? :("

egy kicsit se vagy türelmetlen.....(30 valahány perc után eredményt vársz)

na mind1....

inkább nem veszek a létezésedről tudomást!

2012. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na ugye? Ugy látom jót tett neked ez tanács adásom,hogy vegzél vissza. Hmm.....mintha kicsit visszavettél volna!
2012. máj. 21. 20:54
 9/14 A kérdező kommentje:
Még jó,hogy van gravitáció:DDDD
2012. máj. 21. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Hali

"Kipróbáltam másik gépbe és működik." Oké, akkor engedjetek rá egy hdd sentinelt, nézd meg mit mutat. Ha hibátlan akkor cserélj sata kábelt.


Ha ilyen akkor nincs baja :


[link]

2012. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!