Elromlott a mélynyomó?

Figyelt kérdés
Van egy bass-reflexes(?) mélynyomóm.Számítógépasztal egyik polcáról,ami a parkettától úgy 25 cm-re van, pár napja orraesett (valószínűleg a billentyűzet kábele beleakadt és mikor húztam ki).Visszatettem,nem foglalkoztam vele mert valahova siettem(gondoltam,hogy nem lehet baja mert nem esett le olyan magasról).Ma kedvem támadt egy kis zenét hallgatni és észreveszem, hogy a basszusszabályzó kissé meg van ferdülve,alig tudom csavarni.A mélynyomó nyomja rendesen,de alatta van valami torz "kopogás".Mi baja lehet?Itthon meg tudom csinálni,vagy vehetek másikat(gari lejárt)?Nem lehet hogy a basszusszabályzó ferdesége miatt ilyen?Előre köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 20. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangszóró nem sérült ?
2012. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.Csak a mélynyomó esett le,és valahogy nem adja vissza azt a telt hangzást mint elötte,hanem ilyen kopogás hallatszik, de nyomja rendesen a levegőt.
2012. máj. 21. 11:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah, és nem zörög benne semmi.
2012. máj. 21. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem egyszerű, ha már nincs gari rá szedd szét, nézd meg mi a helyzet belül, de ne legyen áram alatt :))
2012. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!