Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elromlott volna a mélynyomó?...

Elromlott volna a mélynyomó? (Házimozi)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! A mai napon elég furcsa ,s számomra megrémítő dolgot tapasztaltam a hangrendszeremmel, méghozzá azt, hogy a mélynyomó része egyes hangokat gyönyörűen képes kiadni, másoknál pedig csak szenved. Olyan a hangja, mintha nagyon erősen rezonálna. Ez eddig nem így volt.

A típus: [link]


A Snoop Dogg Sweat című számánál figyelhető meg legjobban az undorító hang, főleg a mélyebb részeknél. De például egy két Rock számnál is érdekes hangokat tud kiadni, leginkább akkor, amikor a dobszólóból puskaropogás lesz.


2012. jan. 3. 20:34
 1/3 Giannoka válasza:

Annak bizony rotty lett!

Ha a lejátszóprogramodban az EQ nincsen nagyon túlvezérelve és a sub még akkor is recseg, akkor bizony javításra szorul...

2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ejj.. Köszönöm a választ, én is erre gondoltam. Holnap próbálok egy videót készíteni egy jelenségről, mert nem teljesen recsegésről van szó, és egy bizonyos hangerőn(elég alacsonyon...), gond nélkül szólal meg a sub.
2012. jan. 3. 23:23
 3/3 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=fH_sUK7hJxE Ezt a "tesztet" lefuttatva, 110-től 140-ig érzékelhető a furcsa hang.


(2:50-től)

2012. jan. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!