Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pioneer A 339-es erősítőről...

Pioneer A 339-es erősítőről tudnátok nekem infókat írni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!

Biztos már nem aktuális, de...

'94-ben vettem egy pioneer CT-s630s deck és egy 100 wattos Wharfedale hangfalszett társaságában. A mai napig hallgatok rajta rockzenét, gyönyörűen szól...a potmeternek időnként kontakt problémája volt, de néhányszor szétszedtem es befújtam belülről a potmétert kontakt spray-vel,ahol sejtettem, hogy az egymáson való állítgatás, a jobb és bal hangfalat megkoptathatta...kicsit bonyolult, de érted...

A 70 wattos kimenőteljesítmény még a 100-as hangfalakat is próbára teszi és az, hogy eredeti japán forrasztott termék alumínium hőelvezetőkkel garancia a minőségre. Egyszóval, a mai napig csodásan szól és egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy újabbra kellene cserélni. Szerintem a sírba viszem:))) annyi kellemes zenehallgatási órát szerzett, hogy a szett egyik darabjától sem válnék meg...

Technikai szinten sokat nem tudok róla, nem vagyok szakember, de a hangélmény csodás, nyomatékos és tiszta...

2014. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!