Notebook vagy netbook?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg? és mi a különbség köztük?
2012. máj. 7. 14:52
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:

A melyiket vedd meg az attól függ mire akarod használni.


Notebook nagyobb minden tekintetben általában teljesítményben is. Netbook kisebb lassabb viszont ép ezért mert kisebb könnyebben szállítható és sok utazáshoz praktikusabb (netezgetésre irodai dolgokra bőven elég) Nem tudom téged mennyire érint de jellemzően kihagyják belőlük a DVD meghajtót.

Laptop gyakorlatilag egy teljes értékű hordozható számítógép, ép ezért általában drágább is mint egy netbook és ha igazán sokat költesz rá akkor még játékra is alkalmas lehet (az más kérdés hogy szerintem nem éri meg játszani a laptopon) hosszabb munkáknál kényelmesebb a használata mint a netbooké vagy ha ép olyan munkád van ami alá kell vas pld autocad akkor egyértelműen az utóbbi a jó választás .

2012. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az attól függ milyen célra szánod. nekem itthon van netbook-m,de nagy ratyi. az tényleg csak netezésre, kisebb zenehalgatásokra és olvasásra jó, mellesleg rátettek egy windows 7 starter-t ami alig-alig megy mert lassú tőle a szerkentyű. én notebook-ot ajánlom, persze azokból is a 130.000ft felettieket. :)
2012. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem csak skype kell rá meg internet, mert sokat utazok és szeretném tartani a kapcsolatot a családommal! van olyan netbook amin van vebkamerai is? mármint beszerelve?
2012. máj. 7. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor neked tabletre van szükséged
2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy az könnyen megsérülhet!
2012. máj. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!