Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki-be a fényképe...

Miért kapcsol ki-be a fényképezőgép?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Fujifilm finepix s2950 fényképezőgépet,ilyet :

[link]

És már akkor volt rá példa,hogy magától ki-be kapcsolt,azt hittem egy ideig,hogy én értem a bekapcsoló gombhoz,de mostanában egyre gyakrabban történik ez és nem tudom miért,mi lehet vele a gond?



2012. máj. 1. 19:28
 1/2 anonim válasza:

Szerintem lehet hogy érintkezési hiba van a dologban, ha értesz a szereléshez akkor szétszedheted és észre lehet venni ha érintkezési hiba van a dologban.

De ha még garanciás a gép, akkor ne szedd szét mert ugrik a garancia, inkább vidd el oda ahol vetted és ott ha garanciás akkor meg kell csinálniuk.Ha így döntesz hogy elviszed a garanciapapírt (ha van) meg a blokkot feltétlen vidd magaddal.

2012. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is arra gondoltam,hogy az érintkezés a hiba. Van rá garancia 2 év,úgyhogy az lesz,hogy elfogjuk vinni,még egyszer köszönöm szépen.
2012. máj. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!