Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valamiért nem kapcsol be a...

Valamiért nem kapcsol be a fényképezőgépem mi baja lehet? Megpróbáljam én szét szedni vagy vigyem el egyből meg csináltatni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 18:20
 1/5 cipi8 ***** válasza:
Nem lehet hogy gyenge az aksi vagy gagyi elemeket raktál bele? Mert láttam már olyat hogy új de olcsóbb kategóriás elemmel nem kapcsolt be de már egy drágább Sony vagy Energizerrel meg indult!
2012. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vadi új elemet vettem bele szombaton és amikor hazajöttem be akartam kapcsolni akkor bejött egy fehér kép az el kezdet villogni utána el ment utána ki kapcsoltam vagyis ki szedtem belőle az elemet és vissza raktam aztán megint be kapcsoltam utána már egy ilyen rózsaszínes lilás kép jött be utána megint ki kapcsoltam be kapcsoltam és már be se jött és azóta be se jön és jó fajta elemet vettem!!
2012. ápr. 17. 22:44
 3/5 cipi8 ***** válasza:
Mi Philipset raktunk először bele és nem ment csak ilyen színes meg fehér képet adott egy két pillanatra. Utána raktam bele a Energizert, Sonyt meg Duracellt és egyből ment azokkal! A fényképező zsír új volt de nem az enyém hanem havernak volt telefonos boltja és oda hozták be hogy elem kellene bele.
2012. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebbe lehet valami mikor még én utolsónak használtam akkor még működöt és úgy lett el rakva a dobozába!!
2012. ápr. 18. 17:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és Energizer elemet vettem
2012. ápr. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!