Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Nikon Coolpix S6100-as...

Stella08 kérdése:

Van egy Nikon Coolpix S6100-as fényképezőgépem, de van vele egy kis gondom, nem kapcsol be. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Karácsonykor vettem, majd nem sokkal később, január közepe körül egyszer csak nem kapcsolt be. Akkumlátoros, van hozzá töltő is, de nem töltötte fel, nem is jelezte hogy töltené. Így elküldtem szervízbe. Amikor visszakaptam, akkor azt írták, hogy egyszerűen le volt merülve. Kételkedtem benne, mert én egy napig töltöttem, mégsem kapcsolt be. Mostanában állandóan lefagy, pl. a kép előnézeténél, vagy simán egy zöld kép jön be és akkor az aksit ki-be kell tennem. Tegnapelőtt megint kikapcsolt, nem lehet bekapcsolni és egy napos töltés sem segített rajta. Muszály leszek megint szervízbe küldeni... Ti mit gondoltok, mi lehet a baj?

Másik kérdésem, hogy telefonoknál hallottam olyanról, hogy ha másodjára kell visszavinni valamilyen oknál fogva, akkor egy teljesen újat adnak cserébe, de ugyanolyat. Ez vonatkozik a fényképezőgépekre is?


2012. ápr. 5. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!