Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon D90 fényképezőgépem...

Nikon D90 fényképezőgépem tökre tönkre ment. Mit tehetek? A jótállása meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Április utolsó hetében kaptam, júliusban már egyszer kiírta, hogy error, aztán nagyjából 2 hónappal később - eső utána nem sokkal - aztán nagyjából 1 hónappal ezelőtt, megint párás levegőben, most pénteken állandóan kiírta, hogy error, de megint kicsit párás levegőn voltam. Eddig működött az, ha kivettem az aksit, majd visszatettem. Ma is akartam fotózni vele, de most sem működött, most az aksi kivétel után sem. Gondoltam leveszem az objektívet, hátha ott a hiba, és tényleg ott volt! a tükör nem csukódott le rendesen. Ilyenkor azonnal hívjam a szervízt, vagy a boltot?
2009. nov. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm.. Rém egyszerű, elolvasod a garanciapapírt.

1. Le van írva meddig, milyen feltételek mellett garanciális /gar.jegy+számla általában/.

2. Boltba csak 3 napos csere keretében lehet/kell visszavinni, ezután a gar.jegyen feltüntetett szervízt kell felkeresni.

3. Nem kell feltétlenül azonnal, nem is biztos, hogy félfogadási idő van, jó lehet az másnap is.

Üdv: StMiklos

2009. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kiszárítod és eladod, vagy beviszed a nikonhoz, vagy szétszeded és kitörlöd a nyákokat utóbbi esetben ugrik a gari..
2009. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szervíz! Nem tudom hogy lehet-e köze a nayg párásságnak a tükör záródásához, de te ne nyúlj hozzá, mert ugorhat a gari. Tuti, hogy van rajta még gari, hiszen nem több éves a típus. Vidd vissza ahol vetted, vagy nézesd meg egy hozáértővel egy szervízben. Lehet, hogy csak valami pitiáner hiba, 1 perc és kész. A garanciális szórakozás meg hosszú hetekbe is telhet.
2009. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!