Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Galaxy Tab 10.1, vagy...

Samsung Galaxy Tab 10.1, vagy Apple iPad2?

Figyelt kérdés
Melyiket gondoljátok jobbnak? Melyiket ajánlanátok? Személyes tapasztalatok? Légyszi indokoljátok is a választásotokat. :)

2012. ápr. 5. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajánlom, a tablet a legtöbb embernek felesleges, egy hétig el van vele, aztán megunja.

Amúgy nem szeretem az Apple-t, de tablet-ből csak iPad-et vennék, ez szerintem sokat elmond az iPad-ről.

2012. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Osztom az előző véleményét. Felesleges, még nem tudnak vetélytársai lenni a laptopoknak, addig sztem is felesleges.

Viszont, ha mégis tablet vásárlása adnám a fejem, akkor szerintem iPad lenne, abból tényleg az Apple gyártja a legjobbat... Személyes tapasztalat van, kijelzője jóval szebb az iPadnek és mivel az egész gép egy kijelző, lényegében csak az számít. És bár nem szeretem az iOS-t sem, de jól működik az iPadben.

De jól gondold meg, mire kell?

2012. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Utolsó vagyok:

csak azért, mert amit egy tablet tud, azt tudja egy telefon is, olcsóbban ráadásul, telefonálni is tudsz vele, és ami nagyon fontos: zsebre tehető.

Anno amikor két éve kijött az iPad lehetett tudni, hogy hatalmas durranás lesz, számítottam is rá, csak nem tudom továbbra sem megindokolni, hogy miért jó. De persze vannak olyanok, akik nagyon szeretik, filmet nézni út közben valóban jó, azon kívül sztem használhatatlan.

2012. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Galaxy Tab-em van, az egyik mobil szolgáltatónál vettem, kedvező részletfizetéssel. Kényelmi szempontból nagyon jó, ágyon heverészve böngészni a netet, filmet nézni rajta, zenét hallgatni, stb. Ha ilyesmire használnád és nem akarsz szöveget szerkeszteni meg olyan programokkal bíbelődni amihez jól jön egy billentyűzet, akkor neked való a táblagép. Én is így vagyok és inkább ezt vettem, mert modernebbnek tartom, mint egy laptopot, netbookot, meg aztán ehhez is lehet venni billentyűzetet. Az IPad-et nem ismerem, de úgy tudom nagy hátránya, hogy nem támogatja a Flash alkalmazást, ami a netes videok lejátszásához szükséges.
2012. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem jobban megéri egy Galaxy... Attól függ hogy mire akarod használni, mert ahogy már előttem is mondták a flash progikat nem futtatja le az apple...

Viszont mindkettőhöz tudsz venni billenytyűzetet ha szükséged van rá. Az IOS-val még mindig nem békéltem ki, mert az egyik haveromnak van de... Najó, szerintem jobb, és jobban megéri a Samsung Galaxy 10.1

2012. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!