Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad 2-t vagy Samsung Galaxy...

IPad 2-t vagy Samsung Galaxy Tab 10.1-et vegyek? Melyik a jobb? Hardverben tudom, hogy a galaxy job, de szoftverben, gyorsaságban, strapabírásban?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung megéri, sokkal jobban mint az IPAD2
2012. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 predalien válasza:

De az ipad viszont megbízhat

òbb mint az a koreai másolat

2012. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ASUS Transformer Prime szerintetek milyen? Az vagy az új iPad éri meg?
2012. márc. 11. 20:06
 4/6 Sanya556 válasza:
Nekem iPhone-om van de kezeltem már iPadot. Ezek az icuccok nekem nagyon bejönnek szóval én az ipadot mondom amúgy hiába erősebb a Galaxy ha az iOS gyorsabb pluszpont még az App Store mert itt előre ellenőrzik a programokat hogy nem kártékonyak-e meg amúgy is sokkal több a jóféle alkalmazás
2012. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ipad nem támogatja a flash-t, samsung tabletek meg igen... egyértelműen samsungot vegyél sztem . nekem smsung tab 8.9 van
2012. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem Asus transformer prime van! Samsungnál ezerszer jobb! Ha androidot akarsz akkor nagyon ajánlom! Ha ios-t akkor meg az uj ipad! De a primera semmi panaszom nincs a leheto legjobb gép, legjobb hardver, legujabb android...:)
2012. aug. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!