Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri ez az xbox360?

Szerintetek megéri ez az xbox360?

Figyelt kérdés

58.ezer forintért találtam a konzolvilágnál és 1-2 napon belül házhoz is szálítanák.de vajon megéri?ez a doboz tartalma:1x Xbox 360 alapgép 250GB-os merevlemezzel

1x Xbox 360 Wireless Controller (vezetéknélküli irányító)

1x Xbox 360 Vezetékes fülhallgató mikrofonnal

1x Forza 3 Játékszoftver

1x Crysis 2 reedem kód a teljes játékhoz

1x 3 hónap Live Gold előfizetés

1x Xbox 360 AV kábel, EuroSCART adapter

1x Xbox 360 tápegység

1x beépített Wi-Fi hálózati adapter ("N"-es szabvány)

1x HDMI kimenet

1x optikai (5.1) hangkimenet

1x Kinect csatlakozó port (hátlap)

5x USB port (2 előlap, 3 hátlap)

+1 hónap Xbox Live Gold előfizetés, mely kizárólag az alapgépről való regisztráció után vehető igénybe

1x év teljeskörű Microsoft garancia, +1 év az alaplapi meghibásodásra


2012. ápr. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon megéri !
2012. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom Slim (úgy tudom csak abba van b/g/n-es wifi), akkor megéri.

Ha nem Slim, akkor hagyd a p.csába, hulladék.

2012. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen slimről van szó
2012. ápr. 5. 18:39
 4/4 anonim válasza:
én ugyan ezt vettem tegnap csak más játékokkal, az 63 ezer volt,fable3 gears2 halo re,,,, imádon, nagyon jó gép vedd meg gyorsan, azt hittem én is hogy használtan jobb, a fenét, 3 napig néztem a hirdetéseket, a leg jobbak karocsonyi vásárlásúak és most el adják őket, 55 körül voltak használtan, nevetséges, nincs rajta live, újat lival meg 58ért kapsz :)))) vicc, és a használt lehet bannolva is van, akkor meg bele húzhatod a fa.....at
2012. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!