Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 180w-os 2. 0-ás mini hifire...

180w-os 2. 0-ás mini hifire rá lehet kötni egyszerre 2 hangfalat és 2 mélyládát? (többi lent)

Figyelt kérdés
A 180w-os 2.0-ás mini hifimre 2 db 140w-os hangfal van rákötve.Így semmi baj nincs vele nagyon szépen szól! Arra gondoltam hogy a 2db 130w-os házimozi mélyládáimat beköthetem-e még a hangfalat mellé?Ha bekötöm azokat is nem fogja túlságosan megterhelni a hifit?
2012. ápr. 1. 18:37
 1/8 gepzene ***** válasza:
A kimenet és a dobozok hány ohmosak?
2012. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden 4 ohm-os
2012. ápr. 6. 13:01
 3/8 gepzene ***** válasza:
Sorba kötve fele teljesítmény jut mindre, tehát 90W hangfalanként. Magyarul a végfok fog hamarabb torzítani, többet bír a cucc. Basszus lesz több inkább, nem tűnik egyértelműen hangosabbnak. Sorba kötni úgy kell (ha esetleg nem vágod), hogy erősítő negatívra megy egyik doboz negatív, erősítő pozitívra másik doboz pozitív, maradék összeköt, és szig.szalag rá szépenséggel. Előfordul, hogy a kettő basszusa együtt rosszabb, mint külön-külön, ami fázis-együttfutás hiba néven keresendő a neten. :)
2012. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ráköthetem?
2012. ápr. 7. 19:54
 5/8 gepzene ***** válasza:
Csak soros kapcsolással, mert párhuzamosan dupla terhelés lenne, elszállna a végfok.
2012. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2012. ápr. 7. 20:26
 7/8 gepzene ***** válasza:
Nm:)
2012. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit halkabb lett de még elmegy!!
2012. ápr. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!