Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sos! Melyik hanfalat vegyem...

Sos! Melyik hanfalat vegyem meg? Ismeri valaki ezeket? Genius.

Figyelt kérdés
Genius spu 150 x, sps 115 vagy sps 105. Melyiket vegyem meg? Nem döngetni akarok, csak szolidan zenét hallgatni itthon.. És lány vagyok, ha ez számít. :)
2012. márc. 12. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem egyiket sem, de az alapján, amennyibe kerülnek, szerintem mindegy, hogy melyiket veszed meg. Ha nem vágysz komolyabb zenei élményekre, és csak "háttérzaj keltésére" kell, akkor maradj ezeknél, de erősen ajánlom, hogy keress egy 2.1-es rendszert. Vannak olcsóbb fajták is, és mélynyomóval SOKKAL jobban szól mindenféle zene bömböltetés nélkül is. Az enyém kb. 30 euróba került, ami nem 10$, de ahogy mondtam, vannak ennél olcsóbbak is. Sok olyan hangot, ill. hangszert lehet felfedezni vele a zenékben, amiről nem is tudja az ember, hogy ott vannak.

A nemed nem hiszem, hogy hatással lenne a hangfalakra, én viszont fiú vagyok, szóval lehet, hogy kicsit más szemszögből nézek a dologra :)

2012. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, nagyjából egy áron vannak, pár száz forint a különbség csak. De most nem tudok beruházni jobbra sajnos. Volt 2.1-es hangfalam, 3 év után megadta magát. Ezért kell vennem valamit, mert zene nélkül nem lehet élni! :)

Gondoltam valaki ismeri őket.. De talán a legelsőnél maradok, még ma veszek egyet. Az Auchanba 3000 ft körül van. Majd, ha jobban állok anyagilag biztosan veszek egy ennél jobbat. Nagyon köszönöm, hogy hozzászóltál.

A nemem azért írtam ki, hogy nehogy letámadjanak, hogy jaj, mert ezek nagyon "gagyik"... Tehát nem bulira kell, csak egyszerűen itthonra. :)) További szép napot neked!

2012. márc. 12. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem fogsz csalódni ;)

2012. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!