Genius hangfal vs. Philips hangfal?

Figyelt kérdés

Genius SW-G2.1 1250 vs. Philips 2.1 SPA5300


Melyik a jobb?


2012. febr. 21. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég gagyi mindkettő, ennyiért fadobozost is kaphatsz.
2012. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például?
2012. febr. 21. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem egy Logitech S220-at kiszállítással együtt volt 8000.Az én kis 9 négyzetméteres szobámba tökéletesen elég és a 9 W-os SW ellenére egyész hangosan tud szólni(anyámék le is b*sztak már érte).És tisztán.Fadobozos amúgy.Azt nem tudom, hogy amiket leírtál ,azok mennyire tisztán szólnak és milyen hangosan.
2012. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallották az alsó emeleten 70 centi betonfödémen keresztül,meg szőnyeg, meg lépészaj-elnyelő szigetelés is van a tetején.
2012. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És nem volt maxon.
2012. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ad50 válasza:
Teremtőm! Legalább olyan adjon már tanácsot szerencsétlen embernek, aki látott már életében (és főleg hallott) hangfalat. A Logitech S220-as csak olyan két számmal kisebb kategória, mint a fent említettek. A Philips elég gyéren muzsikál az aktív hangfalak mezőnyében. Egyértelműen a Genius a nyerő. Egy hangfalról nem elég annyit tudni, hogy mennyire "tuc-tuc". A 1250-es hangzásvilága egész más, mint a másik kettőé. Sokkal gazdagabb a közép és magas tartománya, életszerűbb hangokat ad. Az viszont tény, hogy a mélynyomója hajlamos betorzítani, ha túlvezérelt jelet kap, ezért nem érdemes rajta a basszust fullra állítani, csak akkor, ha egyébként a bementi jelben kevés a mély. Ha házibuliban akarsz döngetni, akkor egyik sem alkalmas. Arra minimum egy Z623-as ajánlott. Érdemes még elgondolkodni az Edifier-ekben. Nagyon jó ár-érték arányt nyújtanak és hangzásvilágban zsebre vágnak egy Logitec-het azonos kategóriában.
2012. márc. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!