Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad-ek mennyire jók? Jobban,...

IPad-ek mennyire jók? Jobban, mint az androidos tabletek?

Figyelt kérdés
Ajándékot kéne választanom,de iPhone-t nem akarok,mert nincs kicsúsztatható QWERTY-je,macbookot azért nem akarok,mert nemrégen kaptam egy új netbookot és ezt még szeretem,iPodom meg van...Ezért gondoltam az iPad-re.
2012. febr. 26. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
*jobbak
2012. febr. 26. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
jobbak, de felesleges szerintem. ipad egyetemre kell, máshova nem. (oda is csak azért mert könnyen hordozható és tényleg kihasználható.) ha applet akarsz MINDENKÉPPEN (én hangfalakat vagy tvt választanék inkább... de lehet óra vagy cipő, ami nem elektronikai cucc.) akkor kiegészítőket vennék, pl airport express.
2012. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg azt mondom jobb, legkésőbb jövőre már szerintem azt a piacot is átveszi a droid (főleg, hogy már 40k környékén lehet kapni ICS-es táblákat).

Viszont szerintem is teljesen felesleges csak úgy szórakozásból venni egyet, ha van valami konkrét, amire kéne, akkor vedd meg csak.

2012. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem jobb
2012. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!