Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-nál ez megoldható dolog?

Ps3-nál ez megoldható dolog?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,én mint kezdő ezen a téren-úgyhogy ne harapjátok le a fejemet-,hogy a Playstation Network-ről töltöttem le néhány demót.

Azon tűnődtem,hogy a demókhoz sem kellett CD.

Ha egy teljes játékot leszednék a netről és rátenném egy adathordozóra,pl nagyobb méretű mp3 lejátszó,stb...akkor az lehetséges lenne,hogy működne.

Vagy azt is kiszűri valahogy a készülék?Chipelni nem szeretném,viszont ha ez működne,akkor spórolnék egy keveset.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 22. 04:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Javítom:

Ha egy teljes játékot leszednék a netről és rátenném egy adathordozóra,pl nagyobb méretű mp3 lejátszó,stb...és csatlakoztatnám a PS-hez,akkor az lehetséges lenne,hogy működne.

2012. febr. 22. 04:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmmm okos kérdés de valószínű hogy nem...de még kell próbálni holnapra meg mondom.
2012. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. febr. 22. 13:37
 4/6 Offthewall válasza:
Szia! nem müködik. Fel kell törni, ahogy a PS1-2nél mondtuk "chipelni" ezután tudsz rápakolni lehúzott játékokat, de ott is vannak korlátok. Ha online játszanál rajtuk, akkor letiltják a géped, illetve 1 bizonyos a "chipeléskor" a gépeden lévő firmwarenél(PS3 op.rendszerének verziószáma) újabbat igénylő játékokat nem tudsz majd lejátszani offline, egyszemélyes módban sem. Pl. ha 2OO7 óta nem frissitetted volna, most tuti nem megy rajta 1 illegális úton szerzett Fifa12, vagy Uncharted 3.ÉRTEM?
2012. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hallottam a Jailbreak-ről is.Arról mi a véleményetek?
2012. febr. 23. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Jailbreak Apple-termékeknél van... (legalábbis az eredeti)
2012. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!