Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digi és T-homnál milyen fajta...

Digi és T-homnál milyen fajta és minőségű set top box-ot adnak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy azért van mind két szolgáltatónál jobb és roszabb fajta is és még nem döntöttem h melyiket válasszam, ezért lenne fontos tudni, hogy melyiknél adnak jobbat és az mien tipus!
2012. febr. 18. 13:41
 1/3 norberto79 ***** válasza:
mivel minden szolgáltatónak szereltem így azt kell mondjam hogy nincs olyan hogy jó vagy rossz beltéri, bármelyik el tud romlani. Diginél humax és hyundai beltériket adtunk ezek közül a hyundai-t kellett többet cserélni. T-homenál ADB és inteket adtunk annó, ezek közül inkább az intek. A upc-re miért nem gondoltál philips vagy humax beltérit kapnál.
2012. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazábol azért nem mert mikor bementem hozzályuk nem volt szimpatikus az első benyomás, meg nincs nekik rendes boltjuk, hanem egy szerelő van aki megcsinálja, az meg nem az a megnyerő figura volt! És az a Huaweik-ről olvastam h T-nél van és az annnyira nem rosz"
2012. febr. 19. 17:47
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából úgy akarnánk, h T-homnál egy komplett csomagot megrendelni Ip tv 2tv-re, 5megás net, és alap telefon, de mivel 3 tv-re kellene egy lenne egy digis bekötés!

A t-nél lenne egy csomagba 5300ft, digi 3000ft=8300ft

Míg ha nem csomagba választjuk akk sat tv lehet csak és akk úgy 10000ft lenne, ezért érdekelne mind a kettő szolgáltató terméke"!

2012. febr. 19. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!