Digi beltérim van utóbbi időben nics tv2 rtl stb. majd később ujra van a többi müködik. Mit tegyek, hogy ezt az üzemzavart megszüntessem?

Figyelt kérdés
Digi beltérim van az utóbbi 3 hétben rendszeresen nem tudok több csatornát nézni,mert azt írja ki, hogy gyenge vagy nincs jel. Máskor zavartalanul tudom nézni.A következő csatornák azok amikkel gond van? tv2 rtl digisportplusz.hu hírtv axn film+ viasat3 Viasat expoler u és még egy pár amit korábban probléma mentes volt.Újra beállítottam sem változott semmi a gyári beállításra való visszaállítás után ezeket a csatornákat fel sem ismeri a listában nem jelenik meg pedig a vételi hely megjelenik hogy milyen frekvencián kellene ezeknek a csatornáknak adást sugározni. Mit tegyek, hogy újra nézni tudjam? A kártyát is kivettem áramtalanitottam,de semmi változás.A többi csatorna gond nélkül üzemel.
2012. febr. 10. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
mondjuk felhívni a digit szerelőért esetleg? nálunk is digi van de problémamentes. lehet a beltérikkel van gond.
2012. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!