Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows vistam van beköttettem...

Liska Denes kérdése:

Windows vistam van beköttettem a digi netet es nem indul el a batyam gepen meg megy ethernet verziot ker?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 16:29
 1/3 anonim válasza:
Vistád van... ? xD attól ne várj sokat...
2012. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

???

mádzsárúl tezsvír..

:)

He, osz' fő van rakva a hálókari?

2012. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdezö ! nekem meg a windows 7 tel volt hasonló problémám t home interneten, nekem meg egymás után 3 szor újrakellet inditanom a windovst hogy legyen internetem, és a letöltéseim is megszakadtak sokszor a windovs 7 nél. Most vistám van de azzal megy az internet rendesen, habár a számitógépszerelök meg az internetszolgáltatók azt mondják hogy milyen windovs van a gépen nem számit szerintem azért igen a saját tapasztalataim alapján de az lenne a legjobb mert nem értek a számitástechnikához hívnos kellene hozátok ki a lakásra egy számitógépszerelöt hátha mégis be tudja állitani ? Azt had kérdezzem meg eredeti a windovs vistád vagy az internetröl letöltöt valami amibe talán nincs benne minden vagy megvan jól kavarva, ezt azért mondom neked mert én észrevettem amikor nemvolt meg az eredeti vistám akor nekem is voltak olyan dolgok például hogy a google böl nemtudtam egy lapot megnyitni . Most megvettem az eredeti vista ultimate t minden jó rajt, hiába ingyen semmi nincs nemhiába kérik el a 45000 ft ot hisz ha a kömüves elmegy hozzád a munkadijat + anyag árát is számitja anyag árát csak akor nem ha te beszerzed de ha ö szerzi be azt is számlázni fogja hiaba van nekem is beakarta mesélni szombathelyen egy számitógép szerviz 3500 ft ért teljes vista na ne munkadij + rendszer? Mire föl ? Elmehet a melegebb éghajlatra mert 3500 ft ért vistát munkadijjal teljes verziot nem ad senki ez mese .
2012. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!