Miért halk a mikrofonom?

Figyelt kérdés

Már 3 mikrofont is kipróbáltam, de még mindig arra panaszkodnak a barátaim, hogy nagyon halk vagyok... A legújabbat direkt úgy vettem hogy olyan van az egyik ismerősömnek, neki jól működik, de nekem még mindig halkan... Próbáltuk már MSN-en, Skype-on, TS-en, Xfire-ön (mindenhol maxra állítva a mikrofon hangerejét) de mindenhol halkan hallanak...

Próbáltam már állítgatni ahol tudtam, de nem lett jobb.

Mi lehet a probléma? Valamit be kéne állítani?


2012. febr. 8. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
frissírs drivert nekem is ez volt a gondom frissítéssel megoldodott a mikrofon hangerejét a rendszeredben állítsd ne az msn en
2012. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cipi8 ***** válasza:

Megnyitod a hangerőszabályzót a beállításoknál kattints a speciális szabályzókra! Ha ez meg van akkor a mikrofon potija alatt rámész a Speciális gombra ott meg az 1 Mic Boost-ot engedélyezned kell (valahol mikrofon erősítés ként szerepel) Ez XP-nél van így, szerintem a Win 7-nél is hasonló lesz!


Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!